Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: BESKID NISKI- Pytania bardzo pilne!!!  (Przeczytany 2182 razy)

Agnieszka

  • Wiadomości: 57
BESKID NISKI- Pytania bardzo pilne!!!
« dnia: Kwietnia 09, 2007, 09:49:24 am »

Mam pytania do kogoś, kto jest zorientowany w wyjeździe majowym:
Kiedy jest planowany wyjazd z Gdańska w stronę górek?? W piątek <27 kwietnia> czy moje już w czwartek wieczorem??
Czy przejeżdżamy przez Kraków?? Jeśli nie, to którędy jedziemy?
Z jakiej "górskiej" miejscowości startujemy?  Jest już może przewidziana jakaś konkretna trasa po Beskidzie? Chociaż tak mniej więcej... Czy każdy chodzi jak mu się podoba?

Jeśli na stronie skpt są już gdzieś podane jakieś dokładne informacje na temat Niskiego, to niestety ich nie znalazłam, nie ma to jak orientacja  :oops:  

Pozdrawiam cieplutko :wink:
Zapisane

Chicken

  • Wiadomości: 44
    • http://www.chickenblebleble.prv.pl
BESKID NISKI- Pytania bardzo pilne!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 09, 2007, 18:47:32 pm »

W tym roku wypad majowy ma formę "wypadu w nieznane" - kiedy wyjezdzasz dowiesz się jak przyjdzie czas, gdzie dokładnie jedziesz to już wyższy poziom wtajemniczenia tylko dla tych co przezyja podroz pociagiem.
Trzeba być czujnym i szukać wskazówek:D

Moc serdeczności
CHicken
Zapisane
quot;Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? - Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." George Bernard Shaw

Stjepan

  • Gość
Re: BESKID NISKI- Pytania bardzo pilne!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 09, 2007, 20:07:45 pm »

Cytat: "Agnieszka"
Mam pytania do kogoś, kto jest zorientowany w wyjeździe majowym:
Kiedy jest planowany wyjazd z Gdańska w stronę górek?? W piątek <27 kwietnia> czy moje już w czwartek wieczorem??
 Chociaż tak mniej więcej... Czy każdy chodzi jak mu się podoba?



Pozdrawiam cieplutko :wink:

Agnieszko, jeśli jesteś kursantką, jak mniemam, chodzenie jak komu się podoba nie wchodzi w grę.To zwykł być wyjazd szkoleniowy i o ustalonym charakterze.W tym roku mają być duże zmiany, ale szkielet podejrzewam pozostanie.
Jeśli autor słów, które zacytuję sie nie obrazi, pozwolę je sobie przytoczyć:
"[autokarówka]Dobczyce, Wiśnicz, Lipnica - Nowy Sącz, itd., a pieszej - start z ok. np. Rytra - Złockie - Leluchowskie i przez Tylicz w Niski. Za Ropą tylko Radocyna i manewry w Wołowcu. "
to jesli chodzi o trasę.
Życzę wielu przeżyć na tym wyjeździe, bo każdy wspomina swój pierwszy wyjazd skptowski w Niski z nie ukrywanym sentymentem.
Zapisane

Agnieszka

  • Wiadomości: 57
BESKID NISKI- Pytania bardzo pilne!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 09, 2007, 20:19:39 pm »

No tak, bycie kursantką mam wypisane na czole :cool:  
Dzięki za trasę, a nie orientujesz się może jeszcze w terminach?? Muszę odwiedzić znajomych w Krakowie i nie wiem ile dni mi to zajmie :mrgreen:  

Pozdrawiam cieplutko i jeszcze światecznie :twisted:
Zapisane

knovak

  • Wiadomości: 132
    • http://www.e-wanoga.pl
BESKID NISKI- Pytania bardzo pilne!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 09, 2007, 22:52:09 pm »

(za cytowanie nie obrażę się  :mrgreen: )
Decydujące dane zapoda Zarząd, niemniej plan wstępny dla kursantów zakłada start w piątek wieczór z 3miasta lub sobota o świcie z Krakowa  - pierwsze półtora dnia szkoleniowa autokarówka na trasie Kraków - rejon Muszyny, bardzo ciekawa zresztą. Jeśli masz sprawy w Krakowie - jedź tam nieco wcześniej i staw się w sobotę rano na dworcu. Godzinę "odbioru" autobusu zapewne niebawem poznamy :wink:
Zapisane

Hania

  • Wiadomości: 223
BESKID NISKI- Pytania bardzo pilne!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 10, 2007, 12:34:49 pm »

Tak żeby emocje trochę opadły  :lol:  :lol:
Dziś (mam nadzieję  :lol:) ostatecznie wszystko zostanie wyjaśnione, a najpóźniej do końca tego tygodnia ukażą się oficjalne informacje na temat Niskiego. Tylko na obsuwy Słóweczkowe proszę nie narzekać - tak to jest jak cała Redakcja w organizatorstwo się bawi :)

Pozdrawiam w imieniu obu Organizatorek - niech żyje kompilacja BWZ :):)

H.

PS:A tak bardzo wstępnie i bardzo nieoficjalnie to autokar o 7.rano w sobotę w Krakowie na nas czekał będzie...
Zapisane
Słowa, słówka i ,,Słóweczko" :)

Agnieszka

  • Wiadomości: 57
BESKID NISKI- Pytania bardzo pilne!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 10, 2007, 13:19:48 pm »

dzięki za bardzo optymistyczne info :wink:

Pozdrawiam Redaktorganizatorów :cool:
Zapisane

Hania

  • Wiadomości: 223
BESKID NISKI- Pytania bardzo pilne!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 12, 2007, 22:22:50 pm »

Hmmmm...

To może małe sprostowanie dla tych, co ze zrozumieniem czytać potrafią:
W komunikacie jest mały błąd. Jak się można domyślić przy stawkach słowo "waleci" powinno brzmieć "tutorzy". Taki mały chochlik... Ale to chyba jasne :)

Pozdrawiam serdecznie w stronę drugą takoż :)
H.
Zapisane
Słowa, słówka i ,,Słóweczko" :)