Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Beskid Śląski, Żywiecki, Tatry, Słowacki Raj  (Przeczytany 1021 razy)

Myszczyk

  • Wiadomości: 29
Beskid Śląski, Żywiecki, Tatry, Słowacki Raj
« dnia: Sierpnia 11, 2011, 00:14:26 am »

Hej

Poszukuję chętnej osoby (osób) na wypad w góry, gdyż na dzień dzisiejszy szykuje mi się samotne przejście. Dołączyć można w każdym momencie :). Noclegi oczywiście w schroniskach lub jak ktoś chce to pod namiotem (którego ja nie posiadam i za bardzo nie mam już miejsca aby go dźwigać:P)

Oto najbardziej prawdopodobny plan wyprawy:

12.08 Bielsko Biała - Szyndzielnia - Klimczok - Szczyrk - Skrzyczne
13.08 Skrzyczne - Barania Góra - Koniaków - Zwardoń
14.08 Zwardoń - Wielka Racza - Wielka Rycerzowa - PTTK na Hali Rycerzowej
15.08 Schronisko na Hali Rycerzowej - Ujsoły - Hala Boracza - Romanka - Schronisko na Hali Rysianka
16.08 Hala Rysianka - Hala Miziowa - Pilsko - Markowe Szczawiny
17.08 Markowe Szczawiny - Babia Góra - Polica - PKP Osielec lub Jordanów i Regio do Zakopca - Schronisko Ornak
18.08 Ornak - Kasprowy - Dolina Pięciu Stawów
19.08 Dolina 5 Stawów - Morskie Oko - Rysy - Štrbské Pleso
20.08 PKP Štrbské Pleso - Slovensky(Słowacki) Raj
21.08 Słowacki Raj
22.08 Słowacki Raj -  Štrbské Pleso
23.08 Štrbské Pleso - Kasprowy - PKP Zakopane

Plany na poszczególne dni mogą się zmienić zarówno na plus jak i na minus w zależności od pogody, kondycji i stanu zasobności portfela (a dokładniej jego niespodziewanego opróżnienia).

Kontakt ze mną dla osób zainteresowanych dołączeniem w jakimkolwiek momencie wyprawy najlepiej telefoniczny, bądź przez PW na facebooku (2x na dzień powinienem mieć dostęp do neta).

Irek Myszka
509114880

Przy okazji pozdrowienia dla wszystkich z SKPT, których 4 lata temu poznałem (dla tych co nie poznałem również mogą być) i do zobaczenia na tegorocznym kursie. Trzeba w końcu zaliczyć opuszczone przejście :)
Zapisane