Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Sylwester SKPT - Wetlina (27 grudnia 13r. - 01 stycznia 14r.)  (Przeczytany 2513 razy)

Babcia Ania

  • Wiadomości: 12
  • http://skpt.gdansk.pl/manewry/2014/sponsorzy.php
Sylwester SKPT - Wetlina (27 grudnia 13r. - 01 stycznia 14r.)
« dnia: Listopada 26, 2013, 22:15:11 pm »

Sylwester SKPT - Wetlina (27 grudnia 13r. - 01 stycznia 14r.)

Cześć Ludzie! Jak co roku zapraszamy do spędzenia z nami Sylwestra :).Tym razem w Bieszczadach! "Bieszczady" mówi samo za siebie ^^
Termin: 27.12.2013r. - 01.01.2014r.

Wyjazd z Trójmiasta: 26.12.2013r. (czwartek)
Odjazd z Wetliny: 01.01.2014r. (środa)

Dojazd: Środkami komunikacji publicznej (PKP) + autokarówka.
Powrót: Podobnież: środki komunikacji publicznej :).

Gdzie?
Będziemy gośćmi w jakże uroczym SSMie w Wetlinie, prawie na Krańcu Świata.
http://ssmwetlina.pl/
Cały obiekt do naszej dyspozycji ;).
Z uwagi na (świetne) położenie naszego miejsca harców i radości,
aż żal byłoby nie zwrócić się ku szczególnej,
tworzonej przez niezwykłych ludzi: historii, legend i magii tego miejsca.  
Dlatego: tegoroczna zabawa przebiegać będzie pod hasłem: Wolna Republika Wetlina.
 
Koszt: Im nas więcej, tym płacimy mniej: mamy całe schronisko dla siebie, koszt schroniska jest stały; stawka dzienna za wyżywienie wynosi 16 zł.

Zgłoszenia:
Do Anity Czerwionka,
 podając niezbędne informacje na maila:
bajaderka325[małpa]gmail.com

Ostrzeżenie: Wszystkich chcących jechać 26.12.13r. proszę o zapisywanie się do dnia 15.12.13r.!!!

Niezbędne informacje:
1. Imię  i nazwisko:
2. Datę urodzenia:
3. Adres zamieszkania:
4. nr dowodu tożsamości (dowód/legitymacja):
5. datę przyjazdu i datę wyjazdu (ile nocy zostajecie):
6. czy macie prawo do zniżki studenckiej:
7. czy chcecie jechać z nami 26.12.13r. Pociągiem?:
8. czy chcecie sami dojechać?:
9. i czy chcecie wracać z nami 01.01.14r.:

Pytania i obawy: bajaderka325[małpa]gmail.com
Zapisane

Paweł O

  • Wiadomości: 40
  • why so serious?
Odp: Sylwester SKPT - Wetlina (27 grudnia 13r. - 01 stycznia 14r.)
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 29, 2013, 07:18:06 am »

bardzo bardzo bardzo proszę o podanie szacunkowego kosztu pobytu (bez wyżywienia).
Ja rozumiem, że im nas więcej tym lepiej  ;) ale taki mały szacuneczek, np. jeśli będzie nas 20 osób, to nocleg wypadnie po XXX PLN / doba. Myślę, że to pomoże zdecydować się niektórym niezdecydowanym.

Zapisane
Paweł O

Elz

  • Wiadomości: 14
Odp: Sylwester SKPT - Wetlina (27 grudnia 13r. - 01 stycznia 14r.)
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 29, 2013, 12:42:36 pm »

Sytuacja jest taka: wynajmujemy całe schronisko 42 miejsca na na 5 noclegów i płacimy 5000 zł. Dlatego im więcej się osób zgłosi tym taniej będzie, więc zgłaszajcie się!
Zapisane

Wiktor

  • Wiadomości: 11
Odp: Sylwester SKPT - Wetlina (27 grudnia 13r. - 01 stycznia 14r.)
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 11, 2013, 23:11:59 pm »

W spawie wspólnego zamówienia map z Compassu proszę o zgłoszenia do 16 grudnia włącznie. 17 grudnia, we wtorek do osób zainteresowanych napiszę, czy zebrała się wystarczająca liczba osób na mapy i czy zamówienie dojdzie do skutku. Lista i cennik: http://compass.krakow.pl/cennik/
Zainteresowani i tak wiedzą o co chodzi :)
Zapisane

Hubert

  • Wiadomości: 390
  • http://os.gdansk.pttk.pl/
    • Czy mia�am poj�cie jak to b�dzie?
Odp: Sylwester SKPT - Wetlina (27 grudnia 13r. - 01 stycznia 14r.)
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 12, 2013, 09:39:11 am »

Zainteresowani i tak wiedzą o co chodzi :)


A dlaczego zainteresowani nie wiedzą - skoro jest jakaś akcja zamawiania masowego map to może warto by było zrobić zamówienie ogólno-kołowe - może rabat byłby większy.

Wiktor

  • Wiadomości: 11
Odp: Sylwester SKPT - Wetlina (27 grudnia 13r. - 01 stycznia 14r.)
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 12, 2013, 22:35:49 pm »

"Zainteresowani" - o ile mi wiadomo wiadomość została rozpowszechniona we właściwym gronie. Na to do kogo informacja trafiła a do kogo trafi nie mam wpływu, o pomoc w rozpowszechnieniu informacji poprosiłem Anitę.

W skrócie: chodzi o szybkie (do poniedziałku włącznie) zebranie się chętnych do zakupu map Bieszczad (8,5zł) od wydawnictwa, tak żeby dotarły do nas przed świętami, a jak się uda to i w przyszłym tygodniu. Mapy mają pojechać z nami na Sylwestra w Wetlinie. Podobną akcję zorganizowałem już przy wyjeździe sylwestrowym do Lanckorony i wszystko było w porządku, mapy dotarły bardzo szybko.

Jeśli ktoś chce zamówić również inne mapy nie widzę przeszkód. Nie jestem członkiem SKPT i nie podejmuję się rozprowadzania map po Sylwetrze, tylko przed i na wyjeździe, stąd zamówienie nie jest "ogólnokołowe".
Nie chodzi mi o negocjowanie z nimi rabatów, bo przy niewielkim zamówieniu pewnie jest to sprawa rzędu kilkunastu, może kilkudziesięciu groszy na egzemplarzu i może opóźniać zamówienie. Chodzi mi po prostu o nowe wydanie mapy o jakie trudno w księgarni :)
Oczywiście jeśli zamówienie będzie odpowiednio liczne mogę zapytać o rabat i potem to co do grosza rozliczyć.

1. Proszę o zgłoszenie się do mnie (przez forum bądź mailowo) z podaniem jakimi mapami jest się zainteresowanym (lista i cennik: http://compass.krakow.pl/cennik/).

2. Do poniedziałku, 16 grudnia (włącznie) czekam na zgłoszenia. We wtorek do osób zainteresowanych napiszę, czy zebrała się wystarczająca liczba osób na mapy i czy zamówienie dojdzie do skutku.

3. Gdy mapy dotrą, poinformuję zainteresowanych o możliwości odbioru i podam nr konta na wpłatę (wpłata przelewem lub przy odbiorze).
Zapisane

Hubert

  • Wiadomości: 390
  • http://os.gdansk.pttk.pl/
    • Czy mia�am poj�cie jak to b�dzie?
Odp: Sylwester SKPT - Wetlina (27 grudnia 13r. - 01 stycznia 14r.)
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 12, 2013, 23:18:37 pm »

Fajnie że pojawił się ktoś z taką inicjatywą. Na FB dałbym Ci za to "lajka" ;)


W Empiku przy zamówieniu on-line ta mapa kosztuje 8,99 z odbiorem w wybranym salonie.
Tanio mapy miała firma Vicon -  ul. Abrahama 3, tylko oni do 16ej czynni.


Wiktor

  • Wiadomości: 11
Odp: Sylwester SKPT - Wetlina (27 grudnia 13r. - 01 stycznia 14r.)
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 12, 2013, 23:40:30 pm »

Sam widzisz, że oszczędność praktycznie żadna, chodzi po prostu o aktualne wydanie. A z tym bywa różnie, z doświadczenia wiem, żeby nie ufać bezgranicznie księgarniom.
Na stronie Compassu jest taki opis mapy (zakładam, że dotyczy właśnie XIV wydania) :):
Cytuj
"Bieszczady" - wydanie XIV, czyli już drugie w 2013 roku!
(...)
Na południu nowe wydanie zostało poszerzone o fragment Parku Narodowego Połoniny po stronie słowackiej.

Nowe wydanie mapy posiada zaktualizowane szlaki piesze i rowerowe, ścieżki przyrodnicze i dydaktyczne, dokładną klasyfikację kościołów i cerkwi oraz wszelkie inne informacje przydatne turyście. Dodatkowo rozbudowany schemat szlaków turystycznych (czasy przejścia).
Zapisane

Wiktor

  • Wiadomości: 11
Odp: Sylwester SKPT - Wetlina (27 grudnia 13r. - 01 stycznia 14r.)
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 16, 2013, 11:18:15 am »

Byłem w Empiku i przy okazji sprawdziłem, które wydanie mapy sprzedają, okazuje się, że nie mają aktualnego. Do Viconu zadzwoniłem, a tam mają 2 egzemplarze, wydanie jeszcze starsze niż w Empiku :)
Zadzwoniłem do Compassu i odwiedzałem się, że przesyłka może być zrealizowana tego samego dnia, którego otrzymają zamówienie, więc mapy powinny dotrzeć jeszcze w tym tygodniu.
Zapisane

Lucyna P.

  • Wiadomości: 58
Odp: Sylwester SKPT - Wetlina (27 grudnia 13r. - 01 stycznia 14r.)
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 10, 2014, 23:19:15 pm »

Foty z wyjazdu zrobione przeze mnie (wrzucam na forum starą, niepodtrzymywaną tradycją, a co! ;) )

https://picasaweb.google.com/115495186032519773487/SylwekBieszczady20132014?authkey=Gv1sRgCM2t-Ivxtf3ncQ#
Zapisane