Aktualności Kursowe

Najbliższe zajęcia:

Wszystkich chętnych do dołączenia do Kursu Przewodników Górskich i Organizatorów Turystyki PTTK 2019/2020 lub naszego Koła, którym nie udało się dotrzeć na spotkania organizacyjne i dotychczasowe wykłady zapraszamy na najbliższe wydarzenia:

1. Wykład Organizacja turystyki górskiej w Polsce cz. 2, który odbędzie się 9 grudnia 2019 r. o godz. 18:15 w Bratniaku (sala 313).

2. Wykład Zasady letniej i zimowej turystyki górskiej – sprzęt turystyczny, który odbędzie się 11 grudnia 2019 r. o godz. 18:15 wyjątkowo na Wydziale Filologiczno-Historycznym UG (sala 1.46). Będzie to wykład współorganizowany z Akademickim Klubem Turystycznym "GDAKK".

3. Kolejne wykłady Kursu, które będą odbywać się w poniedziałki i środy od 18 w Bratniaku (o szczegóły można pytać poprzez e-mail: kurs@skpt.gdansk.pl).

W najbliższą sobotę (14 grudnia) odbędzie się III Wycieczka Terenowa (dzienna). Szczegóły już wkrótce, tymczasem rezerwujcie sobie czas (cała sobota, bez noclegu).

Zakończyły się zapisy na tegoroczny kurs. Jeśli jednak bardzo chcesz dołączyć do kursu pisz mejla na kurs@skpt.gdansk.pl lub przyjdź na spotkanie.

 

Zapraszamy również na najbliższe wyjazdy i wydarzenia:

1. III Wycieczka Terenowa (14 grudnia 2019 r., dzienna) - więcej szczegółów już wkrótce.

2. Sylwester SKPT (26 grudnia 2019-02 stycznia 2020) - więcej szczegółów tutaj.

Szczegóły na naszej stronie (poniżej) i profilu na Facebooku.

prezes:

Bartosz Pszczoliński

wiceprezes ds. szkolenia, kierownik kursu 2018/2019:

Szymon Kałużyński

wiceprezes ds. organizacji imprez, kierownik kursu 2019/2020:

Tomasz Radzikowski

członek zarządu ds. finansów:

Lucyna Milczarek

 

członek zarządu ds. szkolenia:

Ryszard Milczarek

 

członek zarządu ds. finansów:

Anita Czerwionka-Bielińska

członek zarządu ds. promocji:

Magda Ratkowska

członek zarządu ds. polityki informacyjnej:

Dorota Grześkowiak

członek zarządu ds. wsparcia IT:

Tomek Bieliński

 

 prezes:

Tomasz Radzikowski

wiceprezes:

Anita Czerwionka-Bielińska

 wiceprezes:

Szymon Kałużyński

  

członek zarządu:

Magda Ratkowska

członek zarządu:

Paweł Olecki

członek zarządu, kierownik kursu:

Ireneusz Myszka

 

członek zarządu:

Tomek Bieliński

członek zarządu:

Bartosz Pszczoliński

członek zarządu:

Dorota Grześkowiak

 

  prezes:

Anita Czerwionka

 
   

wiceprezes ds. finansów:

Ola Grześkowiak

wiceprezes ds. szkolenia:

Paweł Olecki

członek zarządu ds. kursu:

Aleksandra Hnatów

 

członek zarządu  ds. IT:

Tomek Bieliński

członek zarządu ds. imprez:

Tomek Radzikowski

członek zarządu ds. PR:

Dorota Grześkowiak

 

Prezes:

Anita Czerwionka

Wiceprezes d/s finansów:

Ola Grześkowiak

Wiceprezes d/s szkolenia:

Paweł Olecki

 

Członek Zarządu d/s organizacji imprez, Sekretarz:

Dorota Grześkowiak

Członek Zarządu d/s IT:

Tomek Bieliński

Członek Zarządu d/s PR:

Magda Ratkowska

 

Prezes:

Dorota Grześkowiak

Członek Zarządu:

Anita Czerwionka

Członek Zarządu:

Ola Grześkowiak

 
 

Członek Zarządu:

Magda Ratkowska

Członek Zarządu:

Tomek Bieliński

Członek Zarządu:

Paweł Olecki