Informujemy, że wyniki opublikowane na stronie są wynikami ostatecznymi.

Ponadto życzymy Wesołych Świąt.

ekipa organizacyjna XLIV NMnO "Manewry SKPT"

 

Wszyscy pewnie odetchnęli już po XLIV Manewrach. Lampiony pozbierane i suszą się w zaprzyjaźnionej piwnicy w oczekiwaniu na Darżlub 2018. Tymczasem jeszcze jeden miły Manewrowy akcent - podziękowania od Pani Kierownik Głównej dla organizatorów i uczestników:
 
Baaaaardzo dziękuję za fantastyczne XLIV Nocne Marsze na Orientację Manewry SKPT 2018!

Panu dyr.Henrykowi Miotk dziękuję za wynajęcie Szkoły Podstawowej im. Alojzego Nagla w Nowym Dworze Wejherowskim.

Naszej fantastycznej ekipie zawodowców:

Tomkowi Bielińskiemu dziękuję za ogarnięcie wszystkich spraw IT.

Oli Grześkowiak za prowadzenie zapisów, pilnowanie płatności, organizację sklepiku i.....awansem za rozliczenie Manewrów :)

Eli Pawelczyk dziękuję za rolę Kierownika Bazy, p.o.über Kierownika podczas zamknięcia imprezy, a także za zorganizowanie ekipy bazowej i zarządzanie bazą z zegarmistrzowską precyzją! 

Tejże ekipie: Magdzie Chmarze, Hani Liberek, Asi Grabarczyk, Pauli Reczek, Łukaszowi, Asi Cichowskiej, Marcie Jedlikowskiej, Anicie Czerwionce-Bielińskiej, Iwonie Czerwionce, Dominikowi Czerwionce, Natalii Machulskiej, Piotrowi Kowalskiemu, Mai Milczarek, Karinie Miernik, Ani Pawelczyk, Paulinie Błudzień, za wyczerpującą, trwającą całą dobę pracę w bazie.

Anitce Czerwionce-Bielińskiej dziękuję za pracę Kierownika Sponsoringu i wiele innych ról.

Dorocie Grześkowiak i Irkowi Myszce za pełnienie roli Kierowników Tras. Organizowanie map i kierowanie pracami budowniczych.

Dziękuję budowniczym, bez których ciężkiej pracy Manewry nie odbyłyby się:

W kolejności alfabetycznej:
Dorocie Grześkowiak
, z którą, jak z nikim jeszcze w życiu, współpracowało mi się tak zgodnie i bezkonfliktowo przy budowie tras przygodowych ;). Przy okazji, Oli Grześkowiak za zwijanie i pakowanie w butelki listów rozbitków; Tomaszowi Ratkowskiemu, za budowę peryskopu! i Irkowi Myszce za dostarczenie butelek po piwie, firmie Waytech za elementy wykonane ze sklejki.
Asi Machulskiej i Krzyśkowi Machulskiemu,
Lucynce Milczarek,
Irkowi Myszce,
Krzysiowi Nowakowi,
Kasi Russek,
Karolowi Sękowi
za pracę przy budowie tras, tworzeniu map oraz obsłudze swoich zawodników na starcie, bezsenną noc spędzoną na sprawdzaniu kart startowych i inne prace okołotrasowe. Byliście, jak zawsze wspaniali!!!

"Kompanii Wschodnioindyjskiej" za wprowadzenie elementu grozy, realizmu, wyrozumiałość oraz wykrycie pasażera na gapę, którego pewna piracka drużyna próbowała przemycić pod pokładem ;)
A Krzyśkowi Machulskiemu dziękuję za wsparcie i pomoc przy uwalnianiu piratów z rąk "Kompanii Wschodnioindyjskej" :)

Szymonowi Kałużyńskiemu z ekipą ogniskową: Bartek Pszczoliński, Rafał Jendrzejewski, Anna Andrzejewska, Janusz Chabowski oraz Berenice Taczała z drugą ekipą: Rita i Zdzisław Pluta, Karolina i Paweł Linda, Andrzej Plautenberg, za całkowite zajęcie się sprawami ogniskowymi i stworzenie cieplutkiej atmosfery w środku lasu w mroźną marcową noc :)

Berenice i Piotrowi Taczałom oraz Asi Machulskiej dziękuję za przepiękną, zabawną i wyjątkową oprawę graficzną Manewrów.
Pawłowi Ćwidakowi dziękuję za działalność niewidzialnej ręki promującej imprezę.

Jestem wdzięczna współpracującym z nami firmom:

Krzysztofowi Kochanowiczowi z Trójmiasto.pl za pamięć i wprowadzenie imprezy do kalendarza portalu.

Drukarni Akwilon za ekspresową i, jak zawsze, niezawodną współpracę przy wydrukach.

Yellow Catering za pyszne żarełko w bazie i na ogniskach, a szczególnie za genialną zupę soczewicową!
P&J SPORT za wydruk koszulek i worków z logo Manewrów.

Firmom: Robert's Outdoor Equipment, Tuttu Gdańsk, Eko-Zioła, Sklep Podróżnika, Waytech za ufundowanie nagród dla zawodników.


Wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę, dzielne pokonywanie tras i wykonywanie zadań.
Gratuluję zwycięzcom i zgarniaczom nagród!
Rezerwujcie weekend na NMnO Darżlub 1-2 grudniu 2018!

Dziękuję, Magdalena Ratkowska
über Kierownik XLIV NMnO Manewrów SKPT

Pani Kierownik, to nie wszystko... Ekipa Organizacyjna w imieniu swoim i zapewne także uczestników, chce podziękować Tobie za całą pracę, którą włożyłaś, poświęcony czas (wszystkie nieprzespane noce) cierpliwość w pisaniu podań... i wiele innych kierowniczych obowiązków, które składają się na całość imprezy.

Opublikowaliśmy mapę wzorcową. Na ostatnie uwagi do wyników czekamy do środy (28 marca br.) do północy. Po tym terminie opublikujemy wyniki końcowe.

Mapy poszczególnych tras:

- Ekstremalna

- Bardzo Trudna

- Zaawansowana

- Trudna

- Trudna Krótka

- Przygodowa I

- Przygodowa II

- Mało Trudna

Cas mija, już trzeci dzień odpoczywamy po Manewrach SKPT i odliczamy czas do Darżluba :). A póki co zapraszamy na Wielkie plądrowanie wraków ;).

Aliści chcemy też podziękować naszym niezawodnym Sponsorom, którzy w tym roku ufundowali nagrody dla uczestników: