...::: XLIV Nocne Marsze na Orientację "Manewry SKPT" - 17/18 marca 2018 :::...
1% podatku dla Łukasza Chabowskiego

Otrzymaliśmy prośbę o przekazanie informacji od członka SKPT Janusza Chabowskiego:

W tym roku ponownie zwracam się o przekazanie 1% podatku w swoich deklaracjach podatkowych PIT na potrzeby mojego syna Łukasza. Z ubiegłorocznej zbiórki udało się sfinansować wiele potrzeb Łukasza między innymi turnus rehabilitacyjny w ośrodku dla dzieci niewidomych w Laskach, operację odklejenia siatkówki oka prawego oraz prywatne wizyty lekarskie w Warszawie.

W zeszłym roku niestety doszło do pogorszenia zdrowia. Nastąpiło odwarstwienie siatkówki w oku prawym u Łukasza. W sierpniu oko to zostało zoperowane, ale niestety operacja praktycznie nie poprawiła widzenia w tym lepszym oczku. Tak więc Łukasz musi przystosować się do nowej sytuacji. Obecnie w obu oczkach ma tylko poczucie światła. Tak więc czeka nas dużo pracy oraz nakładów finansowych, aby pomóc Łukaszowi w nauce, poruszaniu się oraz w codziennym funkcjonowaniu jako niewidomy. W tym roku ponownie planujemy wyjazd na turnus usprawniający do ośrodka dla dzieci niewidomych w Laskach oraz chcemy spełnić marzenie Łukasza: zakup roweru tandem do wspólnych wycieczek rowerowych.

1% podatku - można przekazać wypełniając odpowiednio formularz rocznego rozliczenia podatkowego PIT, wpisując w odpowiednie pola formularza poniższe dane:

Istnieje możliwość rozliczenia elektronicznego PIT poprzez program do rozliczania 1% podatku dla Łukasza na stronie fundacji klikając na poniższy link: http://dzieciom.pl/podopieczni/7541

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
ul. Łomiańska 5
01-685 Warszawa
tel.: (22) 486 96 99
fax: (22) 448 71 77

Janusz Chabowski, blacha SKPT nr 174

...::: XLIV Nocne Marsze na Orientację "Manewry SKPT" - 17/18 marca 2018 :::...
© by SKPT Gdańsk 2017