...::: XLIV Nocne Marsze na Orientację "Manewry SKPT" - 17/18 marca 2018 :::...
Miejsce Startu
Uwaga Piraci i Szczury Lądowe! Informujemy, że tegoroczna impreza odbędzie się w Nowym Dworze Wejherowskim! Bazą jest Szkoła Podstawowa im. Alojzego Nagla w Nowym Dworze Wejherowskim ul. Szkolna 1. Więcej informacji można znaleźć w zakładce Miejsce startu.

Wciąż jest wiele miejsc wolnych na większości tras. Bez problemu można się będzie zapisać w bazie.

Do abordażu!

Możliwości dojazdu
  1. Bezpośrednio do Nowego Dworu Wejherowskiego samochodem.
  2. Do Wejherowa pociągiem lub SKMką a potem podstawionym pod stacją busem

Szczegółowy plan jazdy SKM na witrynie http://rozklad-pkp.pl

TAM
Osoby, które zgłosiły się na transport organizatora otrzymały (lub otrzymają za chwilę) maila z informacją o której godzinie i skąd odjeżdżamy.

Z racji braku transportu publicznego bezpośrednio do bazy, chętnych podwieziemy spod dworca PKP w Wejherowie, plac Piłsudskiego, busem.
Jeśli ktoś jeszcze chciałby się zgłosić, prosimy o pilną wiadomość SMS (telefonów w tej sprawie nie odbieramy!) z informacją: Imię, nazwisko, minuta startowa, ilość osób, pod numer 794-075-900.

Zapisy będą trwały do godziny 14:00 w sobotę. Decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona.

Z POWROTEM
Transport powrotny, odbędzie się podobnie. Na transport powrotny zapisujemy się do godziny 14:00 w sobotę, pod tym samym numerem, również decyduje kolejność zgłoszeń.

Dane na temat transportu publicznego pochodzą ze stron przewoźników. SKPT Gdańsk nie bierze odpowiedzialności za zgodność rozkładu z rzeczywistością.

...::: XLIV Nocne Marsze na Orientację "Manewry SKPT" - 17/18 marca 2018 :::...
© by SKPT Gdańsk 2017