Slajdy

 
Zapraszamy w piątek 12 kwiegnia na spotkanie z naszymi Gośćmi: Kasią, Natalią i Krzyśkiem Machulskimi, którzy opowiedzą nam o niezwykłym miejscu na świecie. 
 
Sokotra zwana także Galapagos Oceanu Indyjskiego to niezwykła wyspa, która ze względu na unikalną, florę i faunę została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Należy do najważniejszych ośrodków bioróżnorodności na

     UWAGA!!!     Slajdy z Argentyny zostały przeniesione na kwiecień. Planowane są: 12 kwietnia - Sokotra oraz 19 kwietnia - Argentyna.
Także w ten piątek nie ma spotkania. Ale nic straconego! Wszystkich żądnych opowieści podróżniczych zapraszamy na Kolosy w Gdyni :)  

https://kolosy.pl/

Jak to jest podziwiać pobliskie siedmio- i ośmiotysięczne szczyty znajdując się samemu na wysokości 5 tys. m n.p.m. w Himalajach?

 
Czy przekroczenie półwiecza i ciężka choroba to dobry moment na zmierzenie się z 5 500 km na rowerze??? O podążaniu za głosem serca i podejmowaniu wyzwania opowie nam nasza koleżanka Marzena Celińska. 

Zapraszamy na slajdy i opowieści z pieszej wędrówki po Szkocji :D. 

Szczegółami będzie nas raczył i na pytania odpowiadał nasz kolega Jacek Kazana. 

Przez 24 dni samotnie przemierzał szkockie szlaki i bezdroża, w nogach ma 740km oraz ~16 000 przewyższeń, a w sercu: "niesamowite widoki i wiele miejsc, do których jeszcze wrócę". 

Piątek, 19.01.24r., godzina 18.00, sala 402 Bratniak PG (ul. Siedlicka 4, 80-222 Gdańsk) potem w miarę sił i chęci przewidziane jest wyjście na herbatę/planszówki/piwo. 

Zapraszamy!