Rajdy Turystyczne

Nasze Koło cyklicznie organizuje Wyjazdy i Rajdy turystyczne w formie pieszych obozów wędrownych, półwędrownych i stacjonarnych. Głównie nasze eskapady prowadzimy w Beskidach i Bieszczadach (Rajd NiepodległościowySylwester SKPTZimowisko SKPT, Rajd Beskid Niski, Przejście egzaminacyjne Kursu Przewodnickiego). Robimy także wypady na Kaszuby (Biwak Familijny, krótkie wycieczki piesze, Rajd Pieszy Nordic, Rajd Kaszubski). Nasze wyjazdy mają charakter otwarty i serdecznie zapraszamy zainteresowanych do wspólnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Zwykle na naszych wędrówkach można spotkać sympatyków naszego Koła, uczestników kursu przewodnickiego (część rajdów ma charakter szkoleniowy) oraz nas - członków Studenckiego Koła Przewodników Turystycznych. Zapraszamy :). 

Nadchodzące wyjazdy: 

Rajd Beskid Niski 28.04.23r. - 07.05.23r. w Beskidzie Niskim. 

Czerwcówka 07 - 11.06.23r. miejsce jeszcze w planach. 

Biwak Familijny 16 - 18.06.23r. na Kaszubach. 

Hej,

Zapraszamy na Rajd Beskid Niski, czyli popularną Majówkę.
Start: 26.04.2024
Koniec: 05.05.2024
Oczywiście można dołączyć na wybrane dni 🙂

Prezes Michał "Misio" Maryniak zaprasza wszystkich chętnych na wyjazd zimowy w Beskid Sądecki i Małe Pieniny.
 
Termin:
9.02.2024 - 18.02.2024

Uwaga, uwaga!

Na zabawie sylwestrowo-noworocznej zapewnimy wehikuł czasu, dzięki któremu będziecie mogli się przenieść w czasie ⏳🕰️⌛️
Motyw przewodni imprezy to: PODRÓŻ W CZASIE (szczegóły na plakacie autorstwa Idy i Mai).
Zapraszamy w przebraniach 🙂

Nadal mamy kilka wolnych miejsc (Kliknij, aby się zapisać).

Drodzy członkowie/sympatycy i kursanci,

zapraszamy na Sylwestra SKPT 2023/2024, który odbędzie się na pograniczu Karkonoszy i Gór Izerskich, a konkretnie w Szklarskiej Porębie w terminie od 27 grudnia 2023 r. do 1 stycznia 2024 r.

Wyjazd będzie pełen atrakcji, w które bogate są Sudety: ruiny zamków, sztolnie byłych kopalń, ciekawostki infrastrukturalne, wychodnie skalne i geologiczne ciekawostki.
Wyjazd ma charakter stacjonarny. Bazą będzie Schronisko PTSM „Wojtek” w Szklarskiej Porębie. Każdego dnia odbędzie się wycieczka. Nie tylko w najbliższe okolice, ale również do największych ciekawostek położonych wokół Kotliny Jeleniogórskiej.

Zapraszamy wszystkich, nie tylko z SKPT!

Witajcie,
tym razem proponuję Wam wyjazd chatkowo-schroniskowy, amatorzy namiotów są mile widziani.
Wyjazd ma charakter kursowy. Dzień „0”-nie jest dniem kursowym i wynika z mojego urlopu, wszystkich chętnych zapraszam razem ze mną już od tego dnia. Poniżej przesyłam Wam ramowy program wyjazdu.